JT KONKURENT

O nas


JT Konkurent Sp. z o.o.
jest dynamicznie rozwijającą się firmą działającą od 2010 roku.

Specjalizujemy się w kompleksowym wykończeniu obiektów użyteczności publicznej tj. powierzchni handlowych, obiektów biurowych i usługowych.

Nasz zespół kieruje się zasadą kompleksowego podejścia do każdej powierzanej inwestycji. Dbamy o wysoki komfort realizowanych obiektów i najwyższe standardy wykonania.

Naszych pracowników poza fachową wiedzą cechuje bardzo dobre wyposażenie sprzętowe oraz gotowość do realizacji projektu na terenie całego kraju.

Oferta skierowana jest do dużych przedsiębiorstw oraz klientów indywidualnych. Nieprzerwanie kładziemy duży nacisk na rozwój naszej firmy i doskonalenie świadczonych przez nas usług ogólnobudowlanych.

• PLAN Gwarantujemy wysokiej jakości usługi wykończeniowe z zastosowaniem zintegrowanych systemów spełniających wymagania określone w ramach certyfikacji Breeam oraz LEED. Naszymi priorytetami są: terminowa realizacja prac, wysoka jakość wykorzystywanych materiałów oraz kompleksowa obsługa inwestycji.

• DZIAŁANIE Nasza kadra składa się z wysoce wykwalifikowanych managerów oraz inżynierów budowlanych, co sprawia, że jesteśmy w stanie podjąć się realizacji każdego, nawet najbardziej nietypowego i skomplikowanego zadania. Współpracujemy z profesjonalnymi podwykonawcami z wieloletnim doświadczeniem w branży oraz zapleczem logistycznym, którzy dysponują zarówno rozległą wiedzą i umiejętnościami, jak i wysokiej jakości sprzętem.

• EFEKT Praca jest naszą największą pasją, a każde z powierzonych nam zadań traktujemy jako wyzwanie, realizując je w sposób niezwykle sumienny. Potwierdzeniem najwyższej jakości usług świadczonych przez naszą firmę jest szerokie, nieustannie powiększające się grono stałych klientów.